O mnie

O mnie

Cześć! Jestem Stevko. obserwator, myśliciel i podobno filozof ("Dobra, nie filozofuj..." - to musi coś znaczyć) z własnym spojrzeniem na świat, a do tego tech-freak. Pochodzę ze Śląska, z jednego z miast wzniesionych na przemyśle górniczym; od jakiegoś czasu mieszkam w stolicy województwa. Z wykształcenia jestem "informatykiem" - cokolwiek by to nie znaczyło. W swojej karierze miałem przyjemność pracować w kilku korporacjach, a od Kwietnia'18 prowadzę własną działalność gospodarczą.

Prywatnie uwielbiam obserwować świat, ludzi, sytuacje i miejsca. Za receptę na szczęście uważam łapanie chwil i uważne doświadczanie emocji. Interesuję się psychologią, a w wolnych chwilach lubię pobazgrać ołówkiem po kartce papieru albo obejrzeć dobry serial. Uwielbiam śpiewać - w szczególności utwory z repertuaru zespołu Happysad - oraz odprężyć się przy dźwiękach muzyki elektronicznej. Na tle zawodowym, moimi głównymi zainteresowaniami są szeroko pojęte IT i cyberbezpieczeństwo, z którym wiążę plany na dalszą karierę zawodową.

...ok, wygląda na to, że najtrudniejsza część już za mną. Myślę, że nie było aż tak źle. Czas napisać kilka słów na temat samego bloga.

O blogu

Szczerze mówiąc, pisanie tekstów na bloga nie jest moją mocną stroną i nie mam nawet zamiaru uczyć się "jak stworzyć perfekcyjnego bloga oraz stać się sławnym i bogatym" - nie to miałem na celu, zakładając tego bloga. Chodziło mi jedynie o stworzenie własnego miejsca w internecie, które mógłbym traktować jak swego rodzaju notatnik, pamiętnik. Tak, stworzyłem tego bloga, aby mieć gdzie pisać o fajnych i ciekawych dla mnie rzeczach . I to by było na tyle. Najprawdopodobniej (nie wykluczam, że kiedyś mogę zmienić zdanie, albo opublikować coś po pijaku) nie znajdziesz tu żadnego marketingowego bullshit'u, ani zabawnych obrazków ze słodkimi kotkami skaczącymi po tęczy... no, może czasem wrzucę jakiś obrazek z różowym jednorożcem, ale nic poza tym. Na blogu z pewnością pojawiać się będą tematy techniczne, jak i rzeczy, którymi się jaram. A więc...

Miłego czytania!

Stevko